Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zábava

Zábavní programy v hotelu

V každém hotelu v Hurghadě (s výjimkou některých hotelů nižší kategorie) působí animační tým, který se stará o zábavu hostů. Animační programy probíhají po celý den. V době mezi 11.00 a 17.00 hod. jsou v předem stanovených intervalech různá cvičení (aerobik, jóga, vodní gymnastika) a další sportovní aktivity (šipky, volejbal, vodní pólo). Většina hotelů má tzv. dětské koutky s houpačkami a dalšími atrakcemi pro děti. Speciální animátoři, kteří se starají o děti, pro ně pořádají nejrůznější aktivity (malování, hry, soutěže). V některých hotelích probíhají kurzy výuky základních arabských slovíček.

Po večeři (ve 20. hod. či 21.hod.) následuje dětská diskotéka a po ní program pro celou rodinu. Zatímco hodinu trvající diskotéka pro děti je stále stejná, zábavné večerní programy se mění (carusso show, seznamovací večírky apod.). V některých hotelích také pořádají vystoupení břišních tanečnic, nubijských tanečních skupin, fakírů a další. Program končívá kolem půlnoci. Další možnost zábavy je hotelové diskotéka, na kterou mají hosté hotelu vstup zdarma, konzumace nápojů bývá mimo systém all inclusive a je zpoplatněna.

Obrazek

Havana Club - nový zábavní podnik naproti hotelu Dana Beach

Zábava mimo hotel

V Hurghadě existuje velké množství zábavních podniků. Nejznámější se nachází v centru Sakkaly. Jedna z nejznámějších diskoték nacházející se přímo na pláži je Ministry of Sound (kdysi Papas Beach). Mezi další podniky patří Papas II., Calypso a Liquid v Sakkale. V prázdninových vesničkách byl nedávno vystavěn Club Havana (vysoké vstupné). V Makadi v blízkosti hotelu Oasis je známá diskotéka El Khan.

Česká restaurace v Hurghadě

Příjemné posezení je v české restauraci Praha Café v Sakkale. Restauraci najdete asi 300 metrů jižně na hlavní třídě za hotelem Sea Gull, kde mají točené pivo (bohužel né české s ohledem na egyptské zákony). Pokud s sebou budete mít na dovolené notebook, můžete v restauraci využít WiFi připojení. Na obrazovce můžete sledovat při popíjení piva či jiného nápoje sportovní přenosy. Příležitostně se zde konají také oslavy. Vynechat byste určitě neměli místní party s diskotékou.